matka jest tylko jedna

Wycieraczki gumowe ażurowe

Wycieraczki i maty gumowe sa wykonane ze specjalnych materiałów gumowych bardzo wysokiej jakości, posiadających właściwości antypoślizgowe i charakteryzujących się odpornością na ścieranie i zmienne warunki atmosferyczne, szczególnie zmiany temperatury. Prezentowane ażurowe wycieraczki wejściowe posiadają otwory, które doskonale odprowadzają wodę. W celu zwiększenia skuteczności czyszczenia w ażurach można zastosować specjalne szczoteczki czyszczące, dostępne w wielu kolorach.

Nowość w Polsce!

Solidna i trwała wycieraczka ażurowa z wąskimi oczkami przy wysokości 14mm.

Dostępne wielkości z najazdami: 60*40cm, 80*60cm.

Dostępna wielkość bez najazdu z możliwościa klejenia 60*40cm.

Wycieraczka gumowa ażurowa

Wycieraczki gumowe – uniwersalne zastosowanie

Wymienione powyżej właściwości wycieraczek gumowych i mat gumowych a także ich neutralny wygląd sprawiają, że wycieraczki od Clean&Eco mogą byc stosowane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz wiekszości budynków użyteczności publicznej. Z naszego doświadczenia wynika, że najczęściej tego rodzaju systemy czyszczące są stosowane w szkołach, przychodniach, biurach, hotelach, sklepach, czy też supermarketach.

Wycieraczki gumowe – zalety zastosowania

  • zatrzymanie zanieczyszczeń wewnątrz ażurów,
  • ułatwienie w utrzymaniu czystości danego obiektu,
  • działanie antypoślizgowe,
  • redukcja kosztów związana z częstym sprzątaniem.

Wycieraczki gumowe – czyszczenie i sposób montażu

Wycieraczka gumowa ażurowa

Czyszczenie wycieraczki ażurowej z zewnątrz odbywa się za pomocą odkurzacza przemysłowego (na sucho) lub za pomocą maszyny czyszczącej ze środkami nieniszczącymi materiałów gumowych.  Natomiast czyszczenie samego wpustu, jeśli wystepuje, odbywa się poprzez jego zmiatanie lub odkurzanie po uprzednim zwinięciu wycieraczki ażurowej.

 Wycieraczki gumowe i maty gumowe są układane we wpuście wykończonym ramą aluminiową lub bezpośrednio na posadzce z gumowym profilem najazdowym.

Wycieraczki gumowe – wymiary
Wycieraczki wejściowe gumowe

Standardowe wymiary wycieraczek gumowych ażurowych bez najazdu: 39x60 cm, 59x78 cm, 60x117 cm, 78x118 cm, 78x177 cm, 117x180 cm, 50x100 cm, 75x100 cm, 100x150 cm.

Clean&Eco oferuje możliwość wykonania wycieraczki wejściowej na zamówienie w dowolnym wymiarze oraz z doklejonym profilem najazdowym. W sprawie wycen prosimy o kontakt z naszą firmą.